Etkili Gübreleme Programları

GÜBRETAŞ’ın bitki besleme alanındaki 70 yıla yaklaşan tecrübesi ile geliştirdiği EGP (Etkili Gübreleme Programları), 50’den fazla bitki için gübre kullanım zamanına, yöntemine ve doz bilgilerine üreticilerin dilediği yerden ve istediği anda erişmesini sağlayan bir mobil uygulamadır.

Uygulama içerisinde ayrıca tarımsal üretimle ilgili video galeri, konum temelli hava durumu gösterimi, hobi tarımı için bitki besleme programı, kayıtlı kullanıcılar için anlık bildirim gibi özellikler yer almaktadır. EGP uygulamasında sunulan  “Uzmana Sorun” özelliği ise üreticilere GÜBRETAŞ uzman ziraat mühendislerine anında erişme, anlık mesaj ve fotoğraf gönderme imkanı sağlamaktadır.

EGP mobil uygulamasının yanı sıra üreticilerimize tarımsal danışmanlık konularında online çağrı merkezi hizmeti sunan Üretici Danışma Hattı ve Whatsapp Danışma Hattından da destek verilmektedir. Üreticiler, 0850 811 50 50 numaralı telefon hattını arayarak ya da 0532 135 72 72 numaralı Whatsapp Danışma Hattı üzerinden mesaj göndererek bitki besleme alanındaki sorularını uzman ziraat mühendislerimize iletip, cevap alabilmektedir.

Danışma hatları sayesinde üreticiler ister tarlasından ister bahçesinden, nerede olursa olsun anlık danışmanlık hizmetine erişebilmekte, uzman ziraat mühendislerimizden bilgi ve tavsiye alınarak tarımsal üretim ile ilgili tüm soru ve sorunlara çözüm getirilmektedir.