Bahçem

GÜBRETAŞ Bahçem, Cumhurbaşkanlığı bahçesini de renklendirecek

GÜBRETAŞ, tarımsal bitki besleme alanındaki 70 yıllık birikimini yenilikçi bir anlayışla geliştirdiği “Gübretaş Bahçem” markası ile bahçe, süs ve saksı bitkileri sektörüne de taşıyarak artık şehir hayatına renk katmaya başladı. GÜBRETAŞ Bahçem’in ilk kullanılacağı alanlardan biri de Ankara’daki yeni Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin bahçesi oldu. 28 Aralık’ta teslim edilen çim ve çiçek besini ürünlerimiz, Cumhurbaşkanlığı bahçesinin yeşil bitkilerine ve çiçeklerine renk katacak.

İlk olarak 26-29 Kasım 2015 tarihlerindeki İstanbul Flower Show çiçek fuarında tüketicilerin karşısına çıkan GÜBRETAŞ Bahçemürünleri, Aralık ayı itibariyle bazı satış kanalları üzerinden bahçe ve saksı bitkileriyle buluşmaya başladı.

GÜBRETAŞ’ın yeni markasında 3 ana grupta her türlü süs bitkisinin besin maddesi ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde 11 çeşitten oluşan zengin bir ürün portföyü oluşturuldu. GÜBRETAŞ güvencesiyle özel olarak formüle edilen bu bitki besin ürünleri, şehirlerde park ve bahçelerden spor sahalarına, peyzaj alanlarından balkonlara kadar birçok yerdeki süs bitkilerinin daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanarak uzun ömürlü olmasını sağlayacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri, bayiler, yapı marketleri ile peyzaj ve süs bitkileri marketlerinde satışa sunulan GÜBRETAŞ Bahçem ürünlerine, aynı zamanda www.gubretasbahcem.com.tr adresindeki e-ticaret sitesinden de doğrudan online sipariş verebiliyor.