TÜMÜ

Yarımca’da Dostluk Kazandı,

15 Kasım 2016

GÜBRETAŞ’ın üretim üssü olan Yarımca Tesisleri bünyesinde düzenlenen 7. Birimler Arası Dostluk Halı Saha Futbol Turnuvası final maçları ve kupa töreniyle tamamlandı. Bu yıl 8 ayrı takımla toplam 110 çalışanın katıldığı kurumiçi turnuva boyunca 14 maç yapıldı.

GÜBRETAŞ Yarımca Tesisleri çalışanlarının kendi aralarında oluşturdukları takımlarla katıldığı turnuvada, A ve B gruplarındaki maçlar sonunda ekipler arasında karşılıklı eleme turlarına geçildi.

Ekim ayında başlayan kurumiçi turnuvanın final maçı ise 14 Kasım 2016’da Körfez Belediyesi GSK halı saha tesislerinde gerçekleştirildi. NPK 2 Üretim – Ofis Olgunlar arasında geçen üçüncülük maçıyla başlayan turnuva finalinde, maçtan 4-1 galip ayrılan Ofis Olgunlar takımı turnuvada 3.’lük kupasının sahibi oldu.

NPK B Üretim ile İskele/TSP Üretim arasında oynanan şampiyonluk maçının normal süresi 1-1 biterken, penaltılar sonunda maçı kazanan İskele/TSP Üretim takımı bu yılın turnuva şampiyonu oldu.

GÜBRETAŞ Genel Müdür Yardımcıları, Petrol-İş Sendikası yöneticileri ve çalışanların katıldığı kupa töreninde lojistikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin ÖZYÜREK hakeme teşekkür plaketini verirken, 16 golle turnuvada gol kralı olan İskele/TSP Üretim takımı oyuncusu Mert Yıldız’a ödülünü satış-pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tahir OKUTAN, Ofis Olgunlar takımının üçüncülük kupasını Yarımca Tesisleri Müdürü Bayram Ali GÖÇMEN ile Petrol İş Şube Başkanı Salih AKDUMAN, turnuva ikincisi NPK B Üretim takımının ödülünü Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk YAŞAR verdi. Bu yılın şampiyonu İskele/TSP Üretim takımının şampiyonluk kupasını ise işletmelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut KARAMAN ile sendika üst yönetimi birlikte verdiler.

Dostluk içinde geçen turnuva, toplu fotoğraf çekimiyle tamamlandı.